Malé šatní skříně: Jak na úsporné uspořádání vašeho oblečení?


Malé šatní skříně mohou být pro mnoho lidí velkým problémem. Jak se v nich vůbec vejde všechno oblečení, které máme? Jak na to, aby bylo oblečení vždy přehledně uspořádáno a snadno dostupné? V tomto článku se podíváme na několik tipů, jak úsporně uspořádat vaše oblečení v malé šatní skříni.

1. Vyhodit nepotřebné kousky oblečení

Prvním krokem k úspornému uspořádání vašeho oblečení v malé šatní skříni je vyhodit všechny nepotřebné kousky. Projděte si své oblečení a zvažte, co už nenosíte, co vám nesedí nebo co už je zkrátka zastaralé. Takové kousky oblečení můžete darovat nebo prodat, a uvolníte tak místo pro nové kousky, které vám budou skutečně slušet a které budete nosit.

2. Využít prostor na dveřích

Prostor na dveřích šatní skříně může být velmi užitečný. Využijte ho například pro zavěšení šperků, kravat, šátků nebo kabelek. Existují také speciální závěsné systémy na dveře, které umožňují zavěsit například boty nebo další kousky oblečení.

3. Využít výšku skříně

Využijte výšku své šatní skříně. Pokud máte vysokou skříň, můžete použít speciální závěsné systémy, které umožňují zavěsit více kusů oblečení na jednom rameni. Existují také speciální police, které se dají umístit vysoko nad hlavou a na které můžete uložit sezónní oblečení nebo věci, které často nenosíte.

4. Využít šatní boxy a koše

Šatní boxy a koše jsou skvělým řešením pro ukládání menších kousků oblečení nebo doplňků. Můžete je umístit na police nebo na dno skříně a využít tak i ty nejmenší prostory. Existují také speciální boxy na boty, které umožňují uložit více párů bot na jednom místě.

5. Uspořádat oblečení podle barvy nebo typu

Uspořádání oblečení podle barvy nebo typu může být velmi užitečné pro přehledné uspořádání vaší šatní skříně. Můžete například oddělit košile od triček, nebo uspořádat oblečení podle barev. Takové uspořádání vám umožní snadno najít to, co hledáte, a zároveň vytvoří přehledný a estetický vzhled vaší šatní skříně.

Malé šatní skříně nemusí být pro vás problémem. Stačí využít několik jednoduchých triků a uspořádat vaše oblečení tak, aby bylo přehledné a snadno dostupné. Vyhoďte nepotřebné kousky, využijte prostor na dveřích a výšku skříně, použijte šatní boxy a koše a uspořádejte oblečení podle barvy nebo typu. S těmito tipy bude vaše malá šatní skříň úsporná a přehledná.

Pokud hledáte kvalitní a stylové oblečení, navštivte stránky euro26.cz, kde najdete širokou nabídku oblečení pro muže i ženy.